Політрада «Нашої України» обговорила хід проведення наметової кампанії на підтримку змін до Конституції.

Голова Політради «Нашої України» Віра Ульянченко зазначила: «Зміни до Конституції викликали у суспільстві дуже велику цікавість, люди активно висловлюють власну думку, в регіонах нам навіть не вистачає матеріалів». Вона повідомила: «Ми на сьогодні маємо понад 200 тисяч заповнених анкет щодо ключових змін до Конституції. Інколи пропозиції виходять за рамки опитуваного аркуша, і люди пишуть на звороті цілі листи, де викладають свої міркування щодо Основного закону. Це те, що дійсно підтримують громадяни, тому ми прийняли рішення ще більше активізувати кампанію з обговорення Конституції», — підкреслила В.Ульянченко.

У понеділок, 19 жовтня, відбулась зустріч особового складу Косівського РВ УМВС із членами громадської ради з питань прав людини.

У ній брали участь офіцерський склад РВ УМВС та члени громадської ради — адвокат А.І.Василькевич та член Національної спілки журналістів України Я.В.Тимофійчук. Вів засідання заступник начальника з кадрового забезпечення Косівського РВ УМВС, підполковник міліції А.Б.Семин.

З доповіддю виступив А.І.Василькевич. Він детально ознайомив присутніх з історією створення нині діючої Конституції України: від проголошення Декларації про державний суверенітет (16 липня 1990 р.) до прийняття Конституції (28 червня 1996 р.).
Увагу присутніх було акцентовано на тому, що першою у світі конституцією була конституція 1710 року, складена Пилипом Орликом.

31 березня 2009 року Президент України В.Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради України Проект Закону «Про внесення змін до Конституції України».

А.І.Василькевич ознайомив правоохоронців із запропонованими змінами.

З великим зацікавленням відбулося обговорення порушеної на зустрічі теми.

Я. Тимофійчук.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *