Розмістити на стенді в райдержадміністрації інформаційні матеріали про вартість дозвільних послуг та про терміни видачі документів дозвільного характеру, здійснювати об’їзди цих підприємств під час проведення дня голови РДА в населеному пункті, узагальнити причини затримки видачі дозвільних документів та подати список дозвільних органів, які зволікають з їх видачею, безпосередньо на засіданні дозвільного центру керівники чи представники відповідних служб повинні оперативно оформляти документи – такий підсумок зустрічі голови райдержадміністрації Я.І.Шинкарука із членами ради підприємців Косівщини, яку очолює директор МП «Евріка», книговидавець Михайло Павлюк.

У ній взяли участь заступник голови РДА Ярослав Бринський, начальник управління економіки Микола Никифоряк та головні спеціалісти цього управління Оксана Король і Роман Матейчук, керівники районного центру зайнятості, ДПІ в Косівському районі та дозвільних служб району (районна архітектура, управління земельних ресурсів, райсанепідемстанція, РВ ГУ МНСУ, відділ культури).

Підприємці акцентували, що одна із основних проблем, з якою вони постійно стикаються, — висока вартість за послуги відповідних служб. На місцях таке питання вирішити неможливо, оскільки вартість диктують верхи.

Як засвідчують факти, верхи відступають, якщо підприємці себе відстоюють. Скажімо, Національна комісія регулювання електроенергетики України 15. 09.2008 року відмінила свою постанову від 19.07.2007р., згідно з якою було встановлено непомірно високу оплату за під’єднання об’єктів до електромережі. Проте підвищилась оплата за послуги архітектури, що теж викликало невдоволення підприємців.

Стосовно всіх інших питань, які можливо вирішити на місці, представники влади й ради підприємців району виробили спільне рішення, яке викладене на початку цієї публікації.

Оксана Король як адміністратор дозвільного центру поінформувала, що з першого січня цього року дозвільний центр проводитиме засідання щовівторка та щоп’ятниці кожного тижня. У ці дні і будуть вирішуватись питання сприяння суб’єктам підприємницької діяльності в отриманні ними дозволів, висновків, погоджень тощо.

Василь Глібчук

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *