Регіональний пісенний і танцювальний конкурс «Яблуневий цвіт» проводитиметься 1 червня в місті Косові. Засновником і організатором конкурсу є відділи Косівської РДА: культури і туризму, освіти, у справах сім’ї і молоді, РБК м. Косова.

Мета конкурсу — виявлення і розкриття творчих здобутків талановитих особистостей, популяризація творчості сучасних композиторів, поетів, виконавців авторської пісні, хореографічного жанру, підтримка українського сценічного мистецтва, талановитих виконавців, розкриття їх творчого потенціалу.

До участі допускаються творчі особистості 3-х вікових категорій:

  • від 10 до 15 р.,
  • від 16 до 20 р.,
  • від 21 до 25 р.

Виконавці репрезентують на конкурсі дві пісні українською мовою, тривалість яких не перевищує п’яти хвилин, танцювальні колективи — виступи до десяти хвилин.
Учасники виступають «наживо» у супроводі інструментальної фонограми (-) або музичного супроводу.

Виступи конкурсантів оцінюються за наступними критеріями: дотримання тематики твору, художній рівень, виконавська майстерність, сценічна культура і сценічний одяг.

Бажаючі взяти участь у конкурсі повинні до 20 травня 2010 року подати такі документи: заяву-анкету, копію свідоцтва про народження, паспорта.

До складу журі входять професійні фахівці та організатори фестивалю.

Переможці конкурсу беруть участь у заключному гала-концерті «Яблуневий цвіт», що відбудеться 26 червня під час святкування Дня молоді.

Довідки за тел. (03478) 2-13-22.

Оргкомітет.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *