Кажуть, гарний день – як добра доля. 9 травня, коли святкуємо День Перемоги, саме такий день.

Хто простелив нам цей уквітчаний весняний рушник, що рясно тканий кров’ю і потом, незагоєними ранами, похоронними листами, могилами невідомих солдатів, сивиною, скупою сльозою і стискаючим болем у серці? Це вони – ветерани! Як віддячити їм, чим прикрасити їхнє життя, щоб навернути на їхні очі сльози радості, посмішку — на вуста.


У Брустурах їх залишилось – 67. У Будинок культури прийшли відзначити 65-ту річницю Перемоги, старенькі, немічні, сивочолі люди, але радісні і жваві, бо їх не забувають.

Сільський голова Марія Василівна Матійчук вітає ветеранів, бажає їм багатоліття, вручає медалі.

Невеличку розповідь про це свято підготував учитель предмета «Захист Вітчизни» Микола Андрійович Линдюк. Жителі села поклали вінки до пам’ятника загиблим воїнам, вшанували їх хвилиною мовчання.

Зачаровані були глядачі-ветерани та гості свята виступами учасників художньої самодіяльності. Особливо дружно аплодували трирічній Іванці Рибарук, яка завзято виспівувала коломийки, а також допомагала співати вокальному ансамблю «Берегиня» Брустурівського будинку культури.
Витанцьовували «Українську польку» та «Тропацульки» молодша група ансамблю «Горицвіт», а «Гуцулку» і «Аркан» — його старша група (керівник Михайло Васильович Петрів).

Не забули також і про травневе свято Матері. Учні Брустурівської ЗОШ І-ІІІ ст. брали участь у святковому концерті. У їхніх виступах звучали палкі слова любові і поваги до своїх матерів. Дзвінкоголосі Іванка Петрів, Марічка Габорак, Коля Петращук наспівували прекрасних пісень про маму, Вітчизну, родину.

По закінченні концертної програми з найщирішими побажаннями до
ветеранів, матерів, вчителів, учнів та всіх присутніх звернулася директор Будинку культури Л.М.Юр’як. Вона висловила вдячність всім учасникам художньої самодіяльності, вчителям М.А.Линдюку, С.М.Рибарук, Г.Д.Баюрак, М.Д.Ватаманюк, директору школи Г.І.Миклащук, сільському голові М.В.Матійчук, ведучим свята І.І.Гасюку, М.М.Юр’як, баяністу І.М.Петрицюку, вокальному ансамблю «Берегиня», керівнику дитячого танцювального колективу «Горицвіт» М.В.Петріву.

Світлана Матійчук,
с. Брустури.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *