Фонд розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка у партнерстві з Інститутом журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка проводив конкурс серед талановитих дітей на кращий журналістський матеріал. Члени журі мали змогу ознайомитися з творами переможців Всеукраїнського конкурсу «Податки очима дітей – 2009», який щорічно проводить ДПАУ. Найбільше журі вразив твір Сніжани Майко «Замість тата у нас Україна», який отримав відзнаку Фонду.
Сніжана Майко
Сніжана Майко була переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Податки очима дітей – 2009» у номінації «Найщиріше висвітлення теми». Сніжані 12 років, вона з багатодітної сім’ї — її мати сама виховує 8 дітей. Дівчинка навчається в Яблунівській школі-інтернаті, захоплюється українською мовою та літературою і робить лише перші проби пера. Після перемоги у конкурсі «Податки очима дітей», премія Анатолія Москаленка стала для неї ще однією приємноюнесподіванкою.

Урочисте вручення відзнаки відбулося 26 лютого 2010 року. Її вручав голова Наглядової Ради Фонду розвитку журналістики імені Анатолія Москаленка Леонід Кравчук. Також Сніжана Майко отримала від Державної податкової адміністрації України книги та солодощі з побажаннями не зупинятися на досягнутому та запрошенням взяти участь у цьогорічному Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «Податки очима дітей».

Висловлюємо щиру вдячність керівникам фірм «Карпати-Постач», «Левеня», «Райагробуд», «Інтекс», «Промбудсервіс-Косів», «Беркут» та «Віта-Фарм», за сприяння яких стала можливою поїздка Сніжани Майко до Києва.

С. Будз,
завідувач сектору масово-роз’яснювальної роботи.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *