В день Стрітення Господнього 1950 року, у селі Грабові Рожнятівського району Івано-Франківської області, народився Чекіт Богдан Антонович.

У 1957 році навчався у першому класі Грабівської восьмирічної школи. Долинську середню школу №1 закінчив у 1967 році. 1974 року завершив навчання в Івано-Франківському педагогічному інституті ім. В.Стефаника, здобувши фах вчителя математики.

Чекіт Богдан Антонович
Трудову діяльність розпочав у селі Петранка Рожнятівського району. З 1978 року працює в Тюдівській ЗОШ І-ІІІ ст. З 1992 року стає її директором.

Богдан Антонович — вчитель вищої категорії, має звання «Вчитель-методист», нагороджений значком «Відмінник освіти України», різними грамотами, є активним громадським діячем. Він обирався депутатом районної ради двох скликань, членом виконкому сільської ради, є депутатом сільської ради останнього скликання та заступником голови виконкому. Завдяки його наполегливості і відданості справі у Тюдівській школі встановлено водонапірну башту та новий водогін, зроблено перекриття даху школи, підведено газ, переобладнано котельню для газового опалення, придбано комп’ютери та під’єднано їх до мережі Інтернет, закуплено набір меблів для їдальні. У приміщенні школи відкрито музей історії села та історії розвитку освіти в Тюдові.

Велику увагу приділяє дітям. Толерантний, вихований, користується повагою та авторитетом серед учнів, вчителів, батьків, а також у районі та області. Завжди підтримує хороші ініціативи. У вільний від роботи час любить ходити на полювання. Також бере участь у художній самодіяльності (був солістом і учасником хору понад сорок років). У сім’ї Богдана Антоновича найбільше люблять математику та медицину. Дружина Марія Степанівна — також вчитель математики вищої категорії, має звання «Старший вчитель», нагороджена різними грамотами. Син Іван закінчив Львівський політехнічний інститут, любив і знав математику. Трагічно загинув у тридцять три роки. Син Василь — інженер-програміст теж віддає перевагу математиці. Дочки Богдана Антоновича — чудові лікарі.

М. Чоборяк,
голова профспілкового комітету школи.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *