Ох і тішить нас цьогорічна зима своїми білосніжними шатами — справжня новорічно-різдвяна погода! Але зима — це ще й період підвищеного травматизму. Спостерігаю, як у ці дні обережно йдуть люди міськими тротуарами, насторожено обминають підступні пасма ожеледиці. Тротуари наче й підсипані, та виглядає, що якось скупо піском припорошені.

— Комунальні служби здійснюють догляд за міськими вулицями і тротуарами у ці дні? — запитую у заступника міського голови м. Косова Василя Сліпанюка.

— Кожного ранку двірники посипають сумішшю піску тротуари в центральній частині Косова. Цим займається МКП «Косівміськводосервіс» (директор В.Д.Скавуляк). Зважаючи на погодні умови, додатково завезли підсипковий матеріал. Маємо одного комунального робітника, котрий щодня підсипає аварійно-небезпечні ділянки проїжджої частини дороги (особливо повороти) від вул. Франка до вул. Чорновола. Зараз порядок у місті утримують дев’ять двірників. Залучаємо і два трактори, які прогортають сніг.

Один з них невеликий, досить маневрений, використовуємо його для розчищення вузьких вулиць.

Василь Михайлович також запевнив «ГК», що підсипкового матеріалу не бракує. Його заготовили ще восени, закупили сіль. Щоб зекономити кошти, самі зробили суміш,яку й порозвозили на визначені ділянки.

— Але її майже непомітно на тротуарах, подекуди взагалі не видно, — звертаюся до директора МКП «Косівміськводосервіс» Василини Скавуляк.

— Тротуари підсипаємо вранці. Але продавці магазинів відразу змітають пісок, щоб менше бруду люди їм наносили.

Ігор Сусак.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *