Щоб зламати волелюбний дух українців, на початку 20-го століття було задіяно повномасштабну програму винищення і виселення їх з українських історичних земель.

Загалом протягом 20-го століття через революції, переселення, концтабори, масові репресії, війни і три голодомори було фізично знищено понад 50 млн. українців. А концтабори були започатковані ще Бланком-Леніним, Троцьким-Бронштейном в 20-ті роки минулого століття. Було майже повністю знищено інтелігенцію, селянство — сіль нації.

Останнім дієвим кроком знищення українців повинно було стати їх виселення з території України за наказом Жукова-Берії. Завадив страх перед повстанським рухом, який ще тривав у 50-ті роки на нашій території, та небезпека надовго або й незупинно, незворотно збунтувати всю миролюбну, терпеливу українську націю.

Тому зрозуміло, чому здійнявся такий галас навколо діяльності Президента Ющенка щодо відновлення історичної правди, в тому числі і за період військових дій, де за командування Жукова у двох битвах під Москвою і на Черкащині було знищено понад 2 млн. українців, коли він кинув неозброєних ополченців і кіннотників на танкові армади.

А тепер — до останніх подій, що передують президентським виборам 2010 року. До всіх політичних сил, рухів, українського козацтва, окремих груп людей, що об’єднувалися заради інтересів України, було «вмонтовано» працівників колишніх спецслужб СРСР. Вони дуже швидко дезорганізували, розвалили проукраїнські сили. Тільки в оточенні Чорновола було майже 10 агентів. Але цього було замало. Тільки-но в Україні з’являвся лідер, здатний самостійно приймати рішення і очолювати державу, — його цинічно фізично знищували. Ось тільки декілька прізвищ: Чорновіл, Гетьман, Кравченко, Кирпа… Чого ж так бояться самостійних етнічних українців? Відповідь проста: ними не можна маніпулювати.

Настав час Ющенка. Це була людина, далека від амбітної політики, не. обтяжена жадобою до влади, значною мірою натура творча, мрійник, прекрасний фінансист, один з кращих банкірів світу, батько гривні. Та доля склалася так, що йому не було шляху для відступу.

Знову вдалися до замаху! Та Бог, мабуть, вберіг його для України.

Наспіх зліплене (у тому числі з тіибоко засланих…) його оточення і їх підступні ляльководи почали свою чорну справу.

По-перше, через Конституційну реформу його було позбавлено основних владних повноважень. Влада перейшла до ЗАТ — олігархічних структур парламенту, де етнічних українців, за визнанням самих депутатів, менше половини. В парламент проходять кримінальні злочинці, випадкові люди, яким доля України байдужа, а депутатські мандати купуються у партій, в їх керівників.

По-друге, так зване оточення Президента, що отримало назву «любі друзі», зібралося в Конча-Заспі, де вирішували відсторонити новообраного Президента на підставі надуманих приводів. Не дала задумане здійснити світова спільнота.

По-третє, Президенту не дають виконувати контрольні функції, позбавляючи навіть обрізаних владних повноважень і відхиляючи з надуманих причин його креатуру міністрів, ослаблюючи президентську гілку влади і саму державу.

По-четверте, було підготовлено і майже завершено державний переворот з відсторонення Президента’ і обрання нового в парламенті. Про це цинічно заявляли представники однієїз правлячих, партій. Тільки нові вибори парламенту і рішучі кроки Президента завадили цьому.

Схожу ситуацію намагалися повторити влітку цього року антиукраїнські сили у Верховній Раді. Знову завадив Президент.

По-п’яте, використовуючи тяжкий фізичний стан Президента Ющенка, спричинений отруєнням (за два роки він переніс понад 50 хірургічних втручань), в його оточення було підібрано певних осіб, які послідовно дискредитували і, по суті, працювали проти нього. Про це свідчать їх подальші дії.

Рідний мій роде український! Після світлої, духовної слави Майдану ти залишив всенародно обраного свого Президента, тяжко хворого, у зрадницькому оточенні з ворогами України, п’ятою колоною і «лихих друзів». Хто в ці перші роки його президентства прийшов йому на допомогу, підставив своє плече? Партія, Рух чи прості громадяни?

Пихо від амбіцій, егоїзму, сліпоти і безжалісності. Так легко збоку давати оцінки, кинувши свого Президента на поталу «любителям» України.

Де були ми всі в цей тяжкий час? А він вижив, вистояв, видужав, одноосібно відстоював наші з вами національні інтереси. Та навіть в цих ворожих умовах Президент Ющенко встиг зробити надзвичайно багато для нас з вами і для Української держави: не допустив розвалу держави та узурпування влади олігархами та п’ятою колоною; єдиний, хто захищав інтереси України в кримсько-севастопольських провокаціях, газовій війні, кавказькому конфлікті… Послідовно відстоював демократичні принципи і цінності”, забезпечив відстоювання і збереження єдиної державної мови (інші кандидати проводять політику Росії); за визнанням світових експертів, забезпечує грамотну і послідовну міжнародну політику, зміцнюючи імідж держави; проводить політику об’єднання, визнання всіх учасників боротьби за здобуття незалежності Держави; відновлює пріоритети культури, духовності, народних традицій і звичаїв, сімейних цінностей, відбудовує історичні пам’ятки та міста, збільшує території національних заповідників і парків; повернув з небуття правду про винищення українців через голодомори і репресії, геноцид українського етносу; розпочав конституційну реформу з відтворення вертикалі виконавчої влади та місцевого самоврядування, позбавлення депутатської недоторканності, створення двопалатного парламенту, відкритих виборчих списків і мажоритарної виборчої системи та багато іншого.

В чому звинувачують Ющенка його воріженьки-неукраїнці: що він багато часу витрачає на історично-культурні питання,, дбає про сімейні традиції, звичаєвий спосіб життя, що не жорстокий, не злобливий, що не побив своїх ворогів і опонентів президентською булавою?!

По суті, їх (опонентів) дратують його людські якості: порядність, чесність, толерантність, людяність, чого в них явно не вистачає.
Прошу вас, українці, в кого ще зберігся національний дух, прокиньтесь і об’єднайтесь.

Зрозумійте, що опоненти чинного Президента — це фарбовані лиси, як писав Франко, для яких Україна — ласий шматок для наживи і влади.

Дайте можливість справжньому українцю — Ющенку розбудувати Українську державу, зробити її квітучою та заможною, де пануватимуть пріоритети людських і духовних цінностей, морального та фізичного здоров’я, духовного і матеріального добробуту, високих прекрасних традицій, звичаїв, людської честі та гідності.

Від імені козацтва і лицарства України, всіх свідомих українців, з надією і повагою, щирим серцем — Почесний гетьман Українського козацтва, генерал-майор, Збройних вил України — Володимир Мулява.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *