З теплими осінніми променями сонця завітали на свято до Народного дому с. Бане-Березова по-справжньому талановиті люди. Вони приїхали разом з поетесою, гордістю нашого села Марійкою Лазарович, яку тут всі дуже люблять і поважають. Хоча живе і працює вона в Косові, але, як невтомна пташка, прилітає до свого отчого дому, до родинного гніздечка — до Березова.

Отець Михайло Дрогомирецький поблагословив всіх і побажав гостям свята творчої наснаги і Божого благословення. Молода поетеса Оля Баланник прочитала «Молитву до Бога», що проникла в кожне серце.

Привітав глядачів голова благодійної творчої організації «Ватра», молодий письменник, який видав книжку «Фантазійна ніч», Віталій Репета. Він переконав глядачів, що серед молоді є таланти, потрібні тільки бажання і сила волі, щоб свої здібності реалізувати. Свідченням цього є те, що молоді талановиті косівчани видали журнал «Йой», який презентували на цьому святі.

На сцену були запрошені вихованці М.Лазарович. Вона їм вручила книжку «Поетичне намисто». Ті ж, у свою чергу, подякували наставниці і від щирого серця подарували їй квіти, а глядачів здивували своїми гарними віршами.

Студент Косівського інституту декоративно-прикладного мистецтва, молодий поет Михайло Белей прочитав власні вірші. Талановита дівчина, студентка педагогічного коледжу м. Коломиї Надя Васкул подарувала глядачам свої пісні.

Із захопленням глядачі слухали Марічку Глодов’юк, яка продекламувала вірші «Про Україну», «Загублене дзеркало». Смішили всіх Марія Катеренчук і Віталій Гошовський.

Святкового настрою додали пісні Віталія Гошовського. Пісня «Мамцю ж, моя мамцю» звучала під акомпанемент березівського музиканта Василя Лазаровича. Дотепними були сценка «Діагноз» і «Пісня про кризу».

З теплими побажаннями на святі виступив заступник голови РДА, наш односельчанин — Микола Васкул.

Вчителі школи і працівники Народного дому с. Бане-Березова подарували гостям на згадку осінні квіти і невеличкі подарунки.
Як не висихають гірські струмочки, що живлять потоки і ріки наших Карпат, так нехай творять, збагачують і примножують своє творче багатство молоді таланти Косівщини, цим самим даруючи всім радість і доброту.

Іванна Томащук,
Завбібліотекою с. Бане-Березова.

Facebook коментарі
 

One Reply to “Перлини Косівщини — в с. Бане-Березові”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *