Традиційно у третю неділю червня своє професійне свято відзначають однієї із найблагородніших професій — медики.

Вони, як добрі ангели-охоронці, стоять на сторожі здоров’я від першого подиху людини до останнього. Вони піднімаються на нерівний герць зі смертю, щоб вирвати з її кістлявих рук життя пацієнта, полегшують страждання хворих, їхню значимість у повній мірі усвідомлюєш тоді, коли недуга вкладає у лікарняне ліжко тебе чи твоїх рідних.

А слова вдячності, підтримки, звичайного людського розуміння вони заслуговують щодня.

З нагоди професійного свята працівники Косівської ЦРЛ та медики району зібралися в актовій залі районної лікарні. їх привітав головний лікар І.В. Фазан. Він розповів про відзначення Дня медичного працівника в Києві. На столичних урочистостях Іван Васильович представляв Івано-Франківщину. А ще головний лікар виконав дуже приємну місію — вручив грамоти ГУОЗ облдержадміністрації кращим медикам району — Б.В. Артемчуку, Х.М. Борук, М.М. Гавриш, Л.В. Гушман, ЯЛ. Генику, І.В.Даниляк, В.В.Ілику, Г.В.Куцелі, С.Я.Левко, В.С. Мамчуку, О.О.Опарик, Н.І.Павлюк, Д.Ю.Самборській, С.А.Світлик, М.П.Семчук, Я.І.Том’юку, М.В.Малковичу.

Багато медичних працівників було нагороджено грамотами Косівської РДА та районної ради грошовими преміями. їх вручили заступник голови РДА М.Васкул та заступник голови районної ради П.Дійчук.

Понад 70 представників медицини району було нагороджено грамотами Косівської ЦРЛ та грошовими преміями. А потім відбувся чудовий концерт. Працівники охорони здоров’я вже вкотре довели, що вміють не лише добре працювати, але й багато з них мають сценічний талант.

Прекрасно і злагоджено звучав хор медиків під керівництвом І.Бортейчука, чарував ніжністю виконання жіночий вокальний ансамбль «Едельвейс», вражали майстерністю виконання солісти Ц.Кузьмін та І.Хопта. Усі були вражені неповторним виконанням пісень юної солістки Уляни Вандич. Вона є лауреатом всеукраїнських та міжнародних фестивалів, не раз отримувала нагороди. Але премія, яку вручив їй головний лікар І.В.Фазан (500 грн), зворушила її до сліз. Для юної солістки це було і несподівано, і дуже приємно. Як завжди д о б р и й настрій і веселий сміх залу дарував майстерним виконанням гуморесок лікар-реаніматолог М.Баланюк.

Свято вдалося й надовго залишиться у пам’яті медиків. А велика заслуга у тому голови профспілки, людини великої душі О. Бельмеги.

Я. Тимофійчук.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *