До управління праці та соціального захисту населення РДА почастішали звернення з приводу розміру допомоги з догляду за дитиною до досягнення нею 3-річного віку. В одному з минулих номерів часопису «Гуцульський край» вже публікували роз’яснення щодо призначення і виплати даного виду допомоги.

Додатково повідомляємо, що відповідно до Постанови КМУ від 27.12.2001 р.«Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» із змінами, внесеними згідно Постановою КМУ від 22.02.2008 р., особа, яка доглядає за дитиною до досягнення нею трирічного віку має право отримувати дану допомогу у розмірі, що дорівнює різниці між 75 відсотками прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, тобто 501,75 грн., та середньомісячним сукупним доходом сім’ї у розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менш як 130 гривень.

Для призначення допомоги у розмірі, що перевищує мінімальний, подаються: довідка про склад сім’ї; декларація про доходи та майновий стан сім’ї; довідки про доходи за шість попередніх календарних місяців.

Підготувала Марія Вінтоняк,
Начальник відділу соціальнихінспекторів управління праці та соціального захисту РДА.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *