Вдячна долі, що народилася і живу в Карпатах. «Люблю свій край. Його дух, настрій відчуваються у протяжних мелодіях трембіт, у вишиванках, дивовижному мистецтві різьбярства», – зауважує Ганна Старикова, вихователька дошкільного навчального закладу «Сонечко», що в с. Брустурах.
Вихователь Брустурівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Ганна Іванівна Старикова
Вона аж ніяк не заперечує, що дошкільне виховання – то державна справа. Погоджується, що риси характеру, вміння жити в гармонії з оточуючим світом формуються у людини у віці до п’яти років. Разом з тим із властивим їй гумором намагається приземлити проблему.

«Приходять мої діти після вихідних, святкових днів, — продовжує вихователька, — «зголоднілими». На спілкування. То треба бачити, як вони одне попереду одного поспішають поділитися своїми враженнями. Вони ж, ті враження, на жаль, не завжди позитивні. Моє ж завдання – вислухати, зрозуміти. Бо кожна дитина – це особистість. Живе маленька душа зі своїми радощами, прикрощами. Інколи малі нагадують звіряток. Не маючи життєвого досвіду, вони мають набагато чутливіші серця, аніж дорослі.

Мирослав Явірницький.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *