Косівська Центральна районна лікарня – багато відділень та лікарів — фахівців своєї справи. Хто з нас не звертався у своєму житті до них за допомогою? А то й не раз!

Останнім часом приємно бачити результати ґаздівської руки керівництва Косівської ЦРЛ — головного лікаря Фазана Івана Васильовича, який з сумлінням і турботою ставиться до своєї роботи та з відповідальністю — до своїх обов’язків.

Можна багато слухати інших та дещо спостерігати збоку, та коли сам потрапляєш до палати лікарні, тільки тоді можеш належно оцінити ставлення лікарів до своїх пацієнтів та умови лікування.

Отак і я, у найщасливішу мить свого життя потрапила до пологового відділення Косівської ЦРЛ, де народила свого синочка. Тож мала можливість сама побачити і відчути професіоналізм лікарів, турботу та чуйність всього медичного персоналу. Також я побачила, що у пологовому відділенні створені всі необхідні умови для перебування матерів та немовлят. Скрізь чисто, охайно і комфортно. Так і повинно бути, адже саме тут допомагають з’являтися на світ новому життю!

Хочу висловити щиру подяку головному лікарю Косівської ЦРЛ І.В.Фазану, завідуючій пологовим відділенням О.В.Сем’янів, завідуючому реанімаційним відділенням М.І.Рабинюку, лікарю-гінекологу Н.Д.Веризі, дитячому лікарю М.Л.Андріюк, акушеру Д.В.Процюк та всім медсестрам, санітаркам, кухарям відділення за професіоналізм, турботу, піклування і чуйність.

Щаслива мати Світлана Кулешір.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *