1-4 травня в місті Косові проходитиме Другий Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Карпатські зорі». Засновником та організатором фестивалю є наш земляк, народний артист України Остап Гавриш.

За інформацією оргкомітету, до участі в цьогорічному фестивалі запрошені виконавці, композитори, поети, продюсери, професійні та аматорські художні колективи з різних країн світу, організатори дитячих та юнацьких фестивалів з України та зарубіжжя. Вже дали згоду на участь у фестивалі виконавці та колективи з Київщини, Луцька, Кривого Рогу, Криму.

Метою цього фестивалю є виявлення талановитої, обдарованої молоді, підвищення естетичної культури, розвитку творчого потенціалу та виконавської майстерності учасників, стимулювання їх до активної участі в культурному житті регіону, виховання національно-патріотичних почуттів та шанобливого ставлення до культури інших народів.

Нагадаємо, що Перший Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Карпатські зорі» проходив у місті Косові 24-27 березня 2009 року на туристичній базі «Карпатські зорі». Минулорічна конкурсна програма була організована в таких номінаціях як естрадна, народна, авторська пісня, розмовний жанр, хореографія, ансамблі, театральні колективи.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *