Минулого тижня відбулося засідання членів Косівської первинної організації УТОСу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих членів організації, які відійшли у вічність.

Голова правління Косівської первинної організації УТОСу Наталія Кузьмівна Девда з теплими словами звернулася до тих, хто потребує захисту та підтримки, і зазначила, що ліпше було б, щоб такого дня, як Міжнародний день інваліда, у календарі не було.

Інваліди — це не просто категорія людей. Це окремі життя, надії на те, що все буде добре. У цей день особливого вшанування заслуговують ті, хто не впали у розпач, не замкнулися в собі, а, в міру своїх можливостей, працюють, беруть активну участь у громадському житті, — зазначила Наталія

Кузьмівна. Вона висловила слова щирої вдячності голові РДА Я.І. Шинкаруку, його заступникам В. В. Привиці та М. Г. Васкулу, в. о. голови районної ради П. Л. Дійчуку, головному спеціалісту відділу регіонального розвитку, містобудування і архітектури райдержадміністрації М. І. Бовичу, а також голові правління Косівського АТ «Скіф-Авто» В. Й. Волощуку і всім тим, хто всіляко сприяє цій громадській організації.

На засіданні члени УТОСу вимагали вирішення проблеми їх безкоштовного перевезення у приватних автобусах. Адже часто доводиться терпіти образи від водіїв, мовляв: «… це мій власний автобус, і для мене ви — звичайний пасажир».

Цю ситуацію роз’яснив начальник відділу персоніфікованого обліку та забезпечення пільгових категорій населення управління праці та соціального захисту населення РДА Ю. Ю. Яким’юк. Він зазначив, що перевізник будь-якої форми власності зобов’язаний безкоштовно перевозити інвалідів. Дві офіційні скарги дають можливість позбавити його ліцензії на перевезення.

У цей день інвалідам зору були вручені грошові премії та продукти харчування, придбані за кошти спонсорської допомоги підприємців.

У засіданні з нагоди Міжнародного дня інвалідів брав участь заступник голови РДА М. Г. Васкул. Районна влада, — сказав Микола Григорович, — в міру можливостей, приділяє увагу тим, хто цього потребує, бо людина в державі є найважливішою, до якого соціального прошарку вона б не належала.

Лілія Заячук.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *