Державне казначейство України створене в 1995 році на виконання Указу Президента «Про Державне казначейство України».

Відповідний підрозділ у нашому районі створено в лютому 1996 року. В листопаді 2006 року відбулася реорганізація — з відділення на управління.

Управління Державного казначейства в Косівському районі забезпечує казначейські обслуговування державного та місцевих бюджетів, що передбачає: розрахунково-касове обслуговування розпорядників і одержувачів бюджетних коштів та інших клієнтів казначейства; контроль за здійсненням бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень, прийнятті зобов’язань та проведенні платежів за цими зобов’язаннями. УДК в межах своїх повноважень здійснює також контроль за дотриманням учасниками бюджетного процесу бюджетного законодавства; ведення бухгалтерського обліку і складання звітності про виконання державного та місцевих бюджетів.
Управління Державного казначейства в Косівському районі обслуговує 43 бюджети в т.ч.: державний, обласний, районний, міський, 2 селищні і 37 сільських бюджетів.

Протягом 2008 року в управлінні обслуговувались 114 клієнтів, в т.ч. 26 – по державному бюджету, 84 – по місцевих бюджетах. Їм відкрито 1789 рахунків, в т.ч. 147 – по державному бюджету, 1634 – по місцевих бюджетах, 8 – по інших клієнтах.

Управління Державного казначейства в Косівському районі не відповідає за затримку коштів з виплат заробітної плати та інших видатків, оскільки основними розпорядниками є керівники бюджетних установ та головні бухгалтери.

Дані виплати залежать від правильності та вчасної подачі в казначейство документів.

Любов Корольчук,
начальник управління Державного казначейства в Косівському районі.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *