В м. Коломиї проводились зональні змагання з міні-футболу «Граємо за Україну разом», у яких взяли участь спортивні школи м. Коломиї, Коломийського району, селища Верховини та м. Косова.

Юні футболісти Косівщини, а у змаганнях брали участь юнаки 1995-1996 р.н., показали змістовну гру і впевнено перемогли команду Коломийського району «Колос» — 5:0, Коломийську районну ДЮСШ відділу освіти — 3:1, ДЮСШ м. Коломиї — 2:0 та Верховинську спортивну школу — 3:0. В підсумку команда Косівської ДЮСШ виборола право змагатись у фіналі цих престижних змагань, які проводились 7-8 лютого в м. Івано-Франківську.

Тут на наших спортсменів чекали значно сильніші команди, які уже в цьому календарному році брали участь у ряді всеукраїнських турнірів.
Поступившись команді ДЮСШ № 3 м. Івано-Франківська та команді «НІКА» обласного центру і впевнено вигравши у Тлумацької ДЮСШ 5:1, наша команда посіла п’яте місце серед 8-ми команд-фіналістів.
Команду до змагань готували тренери-викладачі: Є.Калинчук, Д.Ганущак, В.Подоляк та Р.Ільницький.

В даний час команда готується до II-го кола першості області серед
ДЮФЛ, у яких після І-го кола є лідером групи.

І. Богатчук,
старший тренер-викладач.

Черговий успіх дзюдоїстів

7-8 лютого в м. Надвірній відбулися змагання з дзюдо в залік V літніх юнацьких ігор області. Команда Косівщини під керівництвом тренерів Д.І.Боб’яка та Д.Д.Кравчука зайняла друге загальнокомандне місце.

Чемпіонами змагань Юрій Пожоджук, Марія Онисько, Олесь Цура, Валерія Кузьменко, срібними призерами стали Наталія Бартосевич, Віталій Івасюк, бронзовими призерами – Василь Недобійчук, Микола Сіреджук.

Юрій Пожоджук та Валерія Кузьменко потрапили в складу збірної області і отримали право захищати честь області в першості України в м. Луцьк.

Дмитро Кравчук,
учень 11 класу Косівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *