Ділянка автомобільної дороги, що пролягає біля райвійськкомату і веде до Косівської ЦРЛ, багато років була «притчею во язицех». Час, атмосферні опади та колеса машин залишили на ній свої руйнівні сліди – чисельні вибоїни переорали практично все полотно. До таких доріг Косівщині не звикати, але ця особлива, адже нею на каретах швидкої допомоги доправляють у лікарню хворих. Дійшло до того, що навіть були випадки ускладнення перебігу хвороб саме на цьому повороті, коли недужих трясло, як на американських гірках. Одній пацієнтці, стан якої погіршився на цьому танкодромі, навіть довелося робити операцію, якій до цього не було потреби.

На цю проблему неодноразово звертали увагу жителі району, били на сполох і медики. Головний лікар Косівської ЦРЛ мало не на кожній нараді у райдержадміністрації, на багатьох сесіях районної ради нагадував, що дорогу треба негайно відремонтувати, бо вона стала справжньою загрозою для здоров’я і навіть життя людей. Говорити – говорили, а справа з місця не зрушила ні на сантиметр. До недавнього часу.

І раптом диво, якого вже й не очікували, сталося. Заасфальтували. Дорога тепер гладенька, колеса по ній самі котяться.

«На моє велике переконання, — сказав нашому часопису головний лікар Косівської ЦРЛ, депутат районної ради І.В.Фазан, — у тому, що цю дорогу відремонтували – величезна заслуга голови райдержадміністрації Я.І.Шинкарука. Велике спасибі і низький йому уклін за це від імені усіх жителів району, бо цю добру справу зробили не для головного лікаря і його заступників, а для хворих. Тому хочу звернутися до тих «чорних сил», які зараз пишуть скарги на голову РДА за те, що він… зробив дороги в Косові. Життя і Бог розсудять, хто саме: Я.І.Шинкарук чи його нинішні опоненти зробили більше добрих справ для району».

Аліса Мудрицька.

Facebook коментарі
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *