Перший турнір, який проводився 10 років тому, переріс у Всеукраїнський, на який помірятись силами щоразу приїжджають юні спортсмени з різних регіонів України, Автономної Республіки Крим, Молдови, Білорусі, Іспанії та інших країн.

imj041

Турнір на призи судді міжнародної категорії з боксу Андрія Глібчука посів своє місце у календарі змагань Федерації боксу Івано-Франківської області і постійно буде проводитись у дні святкування незалежності України. Сподіваємось, що ці змагання займуть гідне місце у календарі змагань Федерації боксу України як міжнародні. І це було б логічно.

img031

Адже впродовж минулих одинадцяти років під керівництвом досвідченого тренера Андрія Васильовича Глібчука у школі боксу пройшли підготовку майже 300 підлітків. За цей час у ній виховали 5 майстрів спорту України, 5 кандидатів у майстри спорту, 18 спортсменів першого дорослого розряду, 25 спортсменів першого юнацького розряду, 15 спортсменів стали переможцями і призерами першості України серед юнаків.

Цього року на Турнір, який проводився на честь Дня незалежності України і з нагоди святкування 560-річчя з дня заснування селища Кутів, приїхали 69 юних спортсменів з Молдови, Казахстану, Львова, Івано-Франківська, Коломиї, Калуша, Мукачевого, Чернівців, Шипинців. У ньому брали участь і господарі —  збірна команда Кутів. Змагання обслуговували 12 арбітрів міжнародної категорії.

imj051

Перші місця посіли: Володимир Таку, Давид Сареєв,  Влад Берзой з Молдови, Самат Нурляїсов з Казахстану, Олег Салій зі Львова, Євген Костів з Мукачева, Володимир Дмитрук з Коломиї, Едуард Дехтяров, Василь Головків з Калуша, Максим Скаріотський з Шипинців, Володимир Марценюк, Михайло Кирста, Володимир Озгович, Андрій Олексін, Роман Кирста, Леонід Озгович з Івано-Франківська, Іван Ватаманюк, Юрій Сорохманюк, Дмитро Влос, Іван Бойчук, Іван Усик, Андрій Данилюк, Дмитро Андрусяк, Роман Довганюк з Кутів.

imj061

У командному заліку перше місце зайняла команда Кутів, друге – Івано-Франківська, третє – Молдови.

Фото Я. Тимофійчука

Facebook коментарі
 

3 Replies to “У селищі Кутах відбувся Десятий Всеукраїнський турнір з боксу”

  1. Євген Костів

    Редагуйте сторінку!! Не Андрій Костів а Євген!!
    І не з Мукачевого!! А з Мукачева!!!!!
    Дякую!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *